Egzamin wstępny UEFA Youth Elite trenera Sebastiana

W najbliższy wtorek, trener Sebastian Mordal uda się do Szkoły Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej, na wstępny egzamin na kurs trenerski UEFA Elite Youth. Kurs ten jest przeznaczony dla trenerów, którzy posiadają dyplom UEFA A. Dyplom UEFA Elite Youth to najwyższy poziomem międzynarodowy kurs szkolenia dzieci i młodzieży. Sam kurs odbywać się będzie na zasadzie zjazdów w roku 2018 oraz 2019. W środę o 10.00 odbędzie się wstępny egzamin na kurs. 

Ze względu na powyższy wyjazd, grupy trenera Sebastiana we wtorek oraz w środę mają odwołane treningi z możliwością odrobienia. 

grupa młodsza Chrząstawa Wielka - możliwość odrobienia w każdy kolejny piątek na sali w Czernicy o 18.15

grupa starsza Chrząstawa Wielka - możliwość odrobienia w każdy kolejny poniedziałek na sali w Chrząstawie Wielkiej o 19.00

grupa Skrzat Nadolice - możliwość odrobienia w każdą środę (szkoła SP 53 na Wojnowie we Wrocławiu - 17.30 - po 29 listopada) oraz piątek (szkoła w Czernicy - 18.15)

grupa wiodąca 2009/2010 - możliwość odrobienia we wtorek o 19.15 na sali w Czernicy

grupa Żak Nadolice - możliwość odrobienia w środę o 18.15 na sali w Czernicy

Dziękujemy za wyrozumienie. Kursy trenerskie realizowane przez naszą kadrę szkoleniową są przede wszystkim dla naszego wspólnego dobra. Pozwolą nam poszerzyć swoją wiedzę, dzięki czemu skorzystają na tym dzieci trenujące w Akademii.