Formularz rejestracyjny zawodnika - PZPN

Poniższa treść dotyczy osób, które nie wypełniały formularza rejestracyjnego PZPN.

W wiadomości SMS otrzymali lub otrzymają Państwo prośbę o przesłanie danych osobowych dziecka potrzebnych do zgłoszenia w systemie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Związek wymaga rejestracji zawodników, którzy rocznikowo mają już siedem lat. Stąd dotyczy to wszystkich dzieci z rocznika 2011 i starszych, którzy nie wypełniali jeszcze formularza zgłoszeniowego. 

Formularze obowiązkowo muszą wypełnić osoby, które chcą brać udział w rozgrywkach ligowych (Młodzicy) oraz turniejowych (Orliki i Żaki), organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej. 

Dla nas, jako Akademii jest to również bardzo ważne, ze względu na ewentualne ekwiwalenty za szkolenie przy przyszłych transferach. Ekwiwalenty są liczone na podstawie lat szkolenia w danym klubie, które jest udokumentowane poprzez system Extranet. Za początek szkolenia w klubie uważa się złożenie formularza rejestracyjnego. 

Aby ułatwić Państwu wypełnianie formularza, zrobimy to sami, wpisując dane dziecka w bazie, a następnie generując formularz do wpisania danych rodziców i podpisania.

Prosimy zapoznać się z formularzem (dwie strony) - Kliknij tutaj (pierwsza strona) oraz tutaj (druga strona). 

Dane prosimy przesyłać pod numer 603 553 550 oraz 504 219 939