Interesujący czas przed nami!

Nieustannie zbliżamy się do Świąt i końca roku. Będzie to jednak bardzo intensywny czas w naszej Akademii.

Już w najbliższą sobotę, drużyna rocznika 2011/2012 wybierze się do Tych, na turniej Akademia CUP im. Alfreda Potrawy. Będzie to dla chłopców pierwszy turniej ogólnopolski, rozegrany w innym województwie. Nasz zespół trafił do grupy B, gdzie zmierzy się z drużynami: APN GKS Tychy, Unia Kosztowy, Kolejarz Gliwice, FP Jasienica oraz Sparta Katowice. Ciekawe doświadczenie przed nami. 

Równo tydzień później, czyli 7 grudnia, w to samo miejsce, wybierze się ekipa rocznika 2009/2010. Jeszcze nie znamy przeciwników, ale na pewno zapowiada się turniej pełen emocji.

Dzień później, tj. 8 grudnia odbędzie się coroczna impreza Mikołajkowa Akademii. Jak co roku, od 9:00 bawimy się w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach. Dzieci zostaną podzielone na drużyny i rozegrają w każdej kategorii osobno, turniej mikołajkowy. Po zakończeniu rozgrywek każdy otrzyma prezent. W międzyczasie będzie można spróbować szczęścia w losowaniu. Zakup cegiełki na rzecz Akademii równa się możliwości wygrania bardzo wartościowych nagród. Takich jeszcze nigdy nie było! Główną nagrodą będzie trzydniowy pobyt w Apartamencie SM w Stroniu Śląskim o wartości 600 PLN! Nagrody specjalne przyjechały do nas prosto z Liverpoolu! Ponadto wartościowe gadżety Akademii oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej. Szansa na dodatkowy prezent mikołajkowy będzie ogromna. Każda cegiełka wygrywa. 

Niecały tydzień później czeka nas kolejny wyjazd. Drużyna 2009/2010 pojedzie tym razem na turniej TIJO CUP do Krakowa. Wyruszamy już 13 grudnia, pociągiem. Start rozgrywek w sobotę, zakończenie w niedzielę. W planie dodatkowo zwiedzanie Krakowa. Będzie się działo!

Aby śledzić dokonania naszych ekip, zapraszamy na nasz Fanpage na Facebooku. https://www.facebook.com/afkgminyczernica/