Nabór do szkółki - WIOSNA 2020

Nieuchronnie zbliża się wiosna, a co za tym idzie, powrót na treningi na świeżym powietrzu. Jest to czas, gdy do naszej szkółki napływa wielu chętnych, spragnionych sportu i dobrej zabawy, młodych, uśmiechniętych, nowych zawodników i zawodniczek. 

Pewne jest to, że czekamy na Was z otwartymi ramionami. Zwarci i gotowi, aby zapewnić dobrą zabawę podczas wspólnego treningu, na którym będziemy dbać o ogólny rozwój fizyczny oraz o nauczanie umiejętności piłkarskich. Oprócz tego zadbamy o naukę aspektów społecznych występujących w pracy grupowej, a także nauczymy zasad fair play.  

Czekają na Was wykwalifikowani trenerzy, z trenerem Sebastianem Mordalem na czele, który może pochwalić się najwyższym dyplomem w Europie, dotyczącym szkolenia dzieci i młodzieży - UEFA ELITE YOUTH A. Oprócz tego dwóch trenerów, Michał i Kacper, którzy właśnie wchodzą na jeden szczebelek niżej i kończą kurs UEFA A oraz dwóch trenerów, a dokładnie trener i pani trener z niższymi uprawnieniami, jednak z ogromną wiedzą i zapałem do pracy.

Treningi, mecze towarzyskie, turnieje wewnętrzne, turnieje powiatowe, wojewódzkie, ogólnopolskie oraz międzynarodowe. Do tego półkolonie oraz obozy i inne okolicznościowe eventy. To wszystko czeka na Was, gdy tylko dołączycie do naszej szkółki. 

Ponadto, to co jeszcze nas wyróżnia w okolicy, oprócz najbardziej wykwalifikowanej kadry trenerskiej, to fakt istniejących równolegle grup wiodących/sportowych, gdzie trenują chłopcy oraz dziewczynki wyróżniające się zaangażowaniem oraz umiejętnościami w grupach podstawowych. Obecnie funkcjonuje grupa 2009/2010 oraz 2011/2012. Niebawem powstanie 2013/2014!

Dołącz do nas i baw się razem z nami!

Masz jakieś wątpliwości? Dzwoń - 603 553 550.