Turnieje - aktualizacja!

Już 14-15 stycznia, ekipa rocznika 2007 weźmie udział w dwudniowym turnieju w Górze. Będzie to kolejna okazja do sprawdzenia umiejętności z drużynami, z którymi na co dzień nie rywalizujemy. Pierwszy dzień to zmagania grupowe. Zaczynamy o 10.00, więc na miejscu musimy pojawić się o godzinie 9.00. Harmonogram drugiego dnia będzie uzależniony od meczów sobotnich. 

Powołani zawodnicy: Szymon Majchrzak, Jakub Sikora, Piotr Pakulski, Gabrysia Lewicka, Franek Lipiński, Przemek Rudnicki, Kacper Zahorski, Jarek Dobrucki, Krzysztof Giełczyński, Sebastian Czarnecki, Bartek Matusiewicz

14 stycznia, zagra również rocznik 2003 oraz 2004 na turniej WOŚP w Siechnicach. Początek o 12.00, zbiórka o 11.30. Powołane osoby otrzymają SMS. 

22 stycznia w Oławie zagramy sparingi rocznika 2008 z drużynami UKS Kiełczów, MKSu Oława oraz AP Duda i Polonii Miłoszyce.

Bardzo możliwe, że 28 stycznia sparing rozegra odmłodzona drużyna Młodzików, czyli rocznik 2005 oraz 2006. Wszystko uzależnione będzie od warunków pogodowych, a przeciwnikiem byłaby drużyna Tęczy Brzezia Łąka. Kolejne sparingi również są już zaplanowane, tylko wszystko uzależnione jest od pogody.

W najbliższym czasie, poinformujemy również o turniejach dla poszczególnych grup. Najbliższy turniej wewnętrzny odbędzie się 4 lutego.

Również 4-5 lutego rocznik 2008 uda się na turniej Gryf Cup do Świdnicy. Kwestia transportu i ewentualnego noclegu jeszcze do omówienia.

Tak jak zawsze, na bieżąco będziemy informować o zbliżających się turniejach za pomocą SMSów :)