Weekendowy rozkład jazdy!

Nowy rok, nowe turnieje, nowe postanowienia, ale dla nas cel pozostaje ten sam - systematyczny rozwój młodych piłkarzy i piłkarek. W rozwoju niewątpliwie bardzo ważną kwestią jest kontrola czynionych postępów. Taką kontrolą mogą być turnieje, które dają zwrotną informację trenerowi, czy elementy treningu udało przenieść się na sytuacje meczowe, w której dochodzi stres, presja czasu itd.. Dlatego zaczynamy ponownie maraton turniejów. Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie. 

W sobotę od godziny 10.00, w miejscowości Góra, ekipa rocznika 2007 wraz z trzema zawodnikami rocznika 2008, zmierzy się z drużynami z Wielkopolski, w turnieju o nazwie Grand Prix Góry. Nasz zespół został przydzielony do grupy A, w której zagrają: Korona Wschowa, FC Góra oraz Orlik Cieszków. W grupie B zagra, dobrze nam znana, ekipa Parasola Wrocław oraz Korona Wschowa II, Trojan Lądek Zdrój oraz Fabryka Talentów Gaworzyce. Turniej odbędzie się na hali Olimpia, przy ulicy Zielonej.

Również w sobotę, tylko od godziny 12.00, na hali sportowej w Siechnicach, w turnieju Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, udział weźmie drużyna rocznika 2003/2004. Przeciwnikami ich będą drużyny: Energetyk Siechnice, STS Sokół Smolec, WKS Śląsk Wrocław oraz Olimpiakos Żerniki Wrocławskie.

Natomiast w niedzielę, na turniej do Marcinkowic, uda się drużyna trenera Kacpra Haniszewskiego z Ratowic. Chłopcy wezmą udział w turnieju dla rocznika 2008, organizowanym przez Sokół Marcinkowice. Na razie nie mamy szczegółowej rozpiski rozgrywek, jednak wiemy, że pierwszy mecz odbędzie się o 9.00.

Trzymajcie kciuki!