Zapowiedź weekendu - roczniki 2009, 2010, 2011

W najbliższy weekend zagramy w dwóch turniejach oraz spotkamy się z zaprzyjaźnioną ekipą AP Champions Oława na wspólne halowe granie. 

W sobotę, do Żernik Wrocławskich, uda się ekipa 2011. Drużyna składać się będzie z zawodników z kilku grup (Chrząstawa Wielka gr. młodsza, Skrzat i Żak Nadolice Wielkie oraz Żak Kamieniec). Ostatnim razem chłopcy poradzili sobie świetnie, notując dwa remisy i cztery zwycięstwa, realizując przy tym zadania wyznaczone przez trenera. Nie inaczej będzie i tym razem, gdzie skupimy się na szybkim odbiorze piłki, akcjach indywidualnych, ale także będziemy uczyć się organizacji gry, czyli odpowiedniego ustawienia na boisku. Z drużyną na turniej uda się trener Sebastian Mordal.

Również w sobotę zagramy mecze towarzyskie z drużyną AP Champions Oława rocznik 2010. Nasze drużyny będą składały się z zawodników z rocznika 2009/2010, a to dlatego, że wiodąca drużyna oławska prezentuje wysoki poziom. Start o 8.30 na hali w Gać. Z drużyną na mecze towarzyskie uda się trener Kacper Haniszewski.

Niedziela będzie równie interesująca. Chłopcy z rocznika 2009 wezmą udział w turnieju Supa Strikers Cup 2018, który zostanie rozegrany w formie ligi. Dziewięć spotkań, bez klasyfikacji końcowej i zapisywania wyników, pozwoli trenerom na prostsze zdjęcie presji z dzieci, które powinny w tym wieku skupiać się na własnym rozwoju. W turnieju wystąpią zawodnicy z grupy wiodącej, choć będzie ich tym razem stosunkowo mało. Poniżej prezentujemy harmonogram turnieju. Zbiórka o 13.30, a nie jak wcześniej informowaliśmy o 13.00. Początek o 14.15. Przewidywany koniec 18.30. 

Trzymajcie kciuki!