Ogólne informacje

PIŁKARSKA Akademia First kick SM GMINY CZERNICA - oficjalny KLUB PARTNERSKI Śląska Wrocław SA

W naszej Akademii skupiamy się na systematycznym rozwoju zawodnika oraz zawodniczki. Dla nas nie liczy się wynik turniejów i meczów dzieci. Zwycięstwem będzie ukształtowanie młodego sportowca, który w przyszłości będzie zdobywał puchary, grając w drużynach seniorskich, ale także sukcesem będzie przygotowanie go do życia, do pracy w grupie, do funkcjonowania w społeczeństwie. Dużą wagę przywiązujemy do kształcenia inteligencji oraz podejmowania autonomicznych decyzji na boisku. Pozwalamy dzieciom popełniać błędy i wyciągać wnioski, jesteśmy dla nich przewodnikami, wychowawcami, nauczycielami i trenerami. W Akademii towarzyszy nam cytat: 'Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż, a powtórzę. Daj zrobić, a zrozumiem i zapamiętam.'

Treningi w Akademii dopasowane są do każdej kategorii wiekowej. Plan szkoleniowy opracowany przez nas jest wciąż udoskonalany, jednak po pierwszych dwóch latach funkcjonowania widzimy, iż nasza praca przynosi duże efekty, przy czym najważniejsze, dzieci wciąż są zarażone pasją do futbolu, a zabawa z piłką tą pasję podtrzymuje. 

Ponadto jesteśmy oficjalnym partnerem FC Wrocław Academy. Nasi podopieczni są monitorowani przez trenerów Wrocławskiej Akademii. Wyróżniające zawodniczki oraz zawodnicy, gdy skończą wiek kategorii Mlodzik, mają szansę dostać się do klasy sportowej FC Wrocław Academy w Gimnazjum nr 20 na Biskupinie.

Od kwietnia 2015 roku uruchomiliśmy projekt Grup Wiodących, o których więcej mogą Państwo przeczytać TUTAJ.

Koszt miesięczny treningów to jedyne 50 PLN. W miesiącu każda grupa ma co najmniej 8 treningów, nie licząc turniejów. 

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Zajęcia prowadzone są w przedszkolach, w godzinach tzw. czasu po programowego, gdy dziecko czeka już na odbiór przez rodzica.

Obecnie trenujemy w przedszkolach: MINI WORLD - Dobrzykowice,TUPTUSIE - Radwanice, HAPPY BEES - Wrocław oraz MIKOŁAJEK - Miłoszyce.

GRUPY DLA DZIECI W WIEKU OD 4 LAT DO 11

- BAMBINIS - U6,
- ŻAKI - U8,
- ORLIKI - U10,

Obecnie treningi prowadzone są w: Nadolicach Wielkich, Chrząstawie Wielkiej, Kamieńcu Wrocławskim, Ratowicach oraz Minkowicach Oławskich.

AFK TEAMS - drużyny Akademii "First kick" dla dzieci powyżej 11 roku życia

Kategoria MŁODZIK U12 - AFK PIAST NADOLICE

Kategoria TRAMPKARZ U14 - AKADEMIA FIRST KICK SM GMINY CZERNICA 

Kategoria JUNIOR MŁODSZY U17 - AFK SKRA WOJNOWICE

Kategoria JUNIOR STARSZY U19 - AFK SKRA WOJNOWICE

Istnieje możliwość stworzenia grupy wyłącznie dla dziewczynek, jest to jednak zależne od liczby chętnych.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?